VIVUS Aréna

Lokalita: -
Typizace:
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
VIVUS Aréna

Vedle monumentální stavby O2 Arény, přímo naproti nákupnímu centru Zelený ostrov se bude vypínat moderní desetipodlažní budova Vivus Arény. Tato kaskádovitě řešená budova s kruhovou dominantou bude skýtat kvalitní nadčasové bydlení v rychle se měnící tváři Libně.

Právě komerční centrum Zelený ostrov dodává této lokalitě punc atraktivity a zajistí pro budoucí obyvatele tolik potřebné komerční a sociální zázemí. Hlavní vchody do budovy jsou z ulice Kurta Konráda, která bude oživena několika novými obchody.

Vznikne zde 148 nových většinou středně-metrážních bytů splňujících nejmodernější kriteria a trendy současného bydlení, ve vyšších patrech pak nadstandardní byty s luxusními terasami. Přízemí budovy budou tvořit prostory komerčního charakteru.

Všechny byty mají prostorné balkony nebo lodžie a od 7. podlaží zazeleněné terasy. Samozřejmostí jsou podzemní garážová stání a úložné sklípky ke každému bytu. Pro rodiny s malými dětmi nechybí kočárkárny.

Pouhých 200 m odtud se nachází stanice metra Českomoravská a kousek dál vlakové nádraží Libeň. Je zde také mnoho prostoru pro další aktivity. Sportoviště, kulturní centra, blízkost několika škol i zdravotnických zařízení.
Jednoduchá koncepce domu vychází z podmínek na zastavované parcele – bytový dům uzavírá stávající vnitroblok a poloha domu podél ulice Kurta Konráda umožnila orientovat většinu bytů východním a západním směrem. Tři schodišťová jádra zajišťující spolu s rychlovýtahy vertikální komunikace rozdělují dům na tři části se samostatnými vchody z ulice Ocelářská. V přízemí jsou navrženy komerce s prosklenými výlohami, které dodávají celkovému vzhledu objektu na lehkosti. V 3 až 1 podzemním podlaží jsou umístěny podzemní garáže s vjezdem z ulice Drahobejlova a výjezdem do ulice Ocelářská.

Dispozice bytů vycházejí ze zkušeností projektanta i developera a splňují náročné požadavky klientů. Při daném půdorysu maximálně využívají jeho plochu s důrazem na možnou zaříditelnost. Téměř každý byt má svoji lodžii, balkon nebo terasu. Lodžie směrem do ulice a balkony směrem do vnitrobloku jsou natočeny k jihu a svojí velikostí nejsou jen formálním venkovním prostorem, ale v letních dnech umožní i příjemné posezení. Jejich půdorysné natočení a částečné zapuštění navíc kromě vytvoření velmi žádaného soukromí u více vyložených balkonů podpořené ještě zástěnami navíc plastickou hrou stínů esteticky oživují delší fasády domu. Každý byt má navíc svoji sklepní kóji a parkovací stání.

Asi nejatraktivnější částí domu jsou terasové byty v posledních podlažích využívající pochozí střechu objektu ke slunným a velmi prostorným terasám. Vzhledem k výšce objektu bude z těchto teras zcela výjimečný výhled na okolní město, přičemž i v tomto případě bude díky důvtipnému využití gradujících výšek a systému zástěn zajištěno dostatečné soukromí každého zde umístěného bytu.

Pevně věříme, že pokud se pro tento projekt rozhodnete, najdete zde opravdový domov.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů