VILA SUCHDOL - 14 atraktivních nových bytů v Praze

Lokalita: Praha 6 - Suchdol, Suchdolská
Typizace: od 2+kk do 6+kk, od 47m2 do 112 m2
Cena: od 3 446 000 Kč do 7 955 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.vilasuchdol.cz/
Prodejce:
VILA SUCHDOL - 14 atraktivních nových bytů v Praze

Představujeme Vám nabídku atraktivních bytů v novém projektu bytového domu v Praze 6, Suchdole. Viladům se 14 nadstandardními byty je umístěn v původní vilové zástavbě z první poloviny 20.století. V těsném sousedství se nachází chráněná přírodní rezervace, vhodná k relaxaci a aktivnímu odpočinku.

Obec Suchdol se rozkládá v klidné části Prahy,nezatížené velkoměstkým ruchem. Již od 10.století, kdy byla založena Přemyslovci, patří k tradičním sídelním útvarům na levém břehu nad řekou Vltavou. Suchdol se vyznačuje výbornou infrastrukturou a dopravní dostupností (autem i MHD - stanice metra trasy "A" Dejvická do 10 minut jízdy autobusem). Sídlí zde Česká zemědělská univerzita v Praze, několik základních a mateřských škol. Vzhledem k těmto skutečnostem je Suchdol ideálním místem pro rodinné bydlení.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů