Unhošť "Nad rybníkem"

Lokalita: Unhošť - Nad rybníkem
Typizace:
Cena: od 4 177 000 Kč do 5 689 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.atraktivni-developerske-projekty.cz/unhost/index.php
Prodejce:
Unhošť

Stavební lokalita "Nad Rybníkem" přímo navazuje na stávající zástavbu. Jedná se o klidnou okrajovou část obce na břehu rybníka Bulhar. Lokalitu obklopuje zeleň začínajících křivoklátských lesů .

Na prodej je celkem 36 jednotlivých stavebních pozemků o rozlohách od 781 m2 do 1198 m2. V případě zájmu je možné sousedící pozemky spojit do větších celků.

Parcely jsou již k ompletně zainvestované (více v sekci standardy). Pro zahájení stavby RD je potřeba podat stavební povolení na úřad v Unhošti. Vyřízení trvá zhruba jeden měsíc.

Na 12 pozemcích plánujeme výstavbu rodinných domů dle typových projektů firmy Gservis. V říjnu 2008 byla zahájena výstavba prvních dvou domů na pozemcích č. 31 a č. 32 .


Unhošť "Nad Rybníkem" 2 etapa
Druhá etapa výstavby inženýrských sítí v lokalitě Unhošť "Nad Rybníkem".

Dokončení inženýrských sítí je plánováno na konec října 2009.

K prodeji je v druhé etapě celkem 18 stavebních pozemků o rozlohách 801 - 1327 m2.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů