U Císařské cesty

Lokalita: Praha 10 - Benice, U Císařské cesty
Typizace:
Cena: 6 240 014 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Poslední dva byty
WWW: http://
Prodejce:
U Císařské cesty

Developerský projekt U Císařské cesty se nachází v městské části Praha 10 – Benice. Lokalita nabízí klidné bydlení s dostatkem zeleně, 15 min.od centra Prahy.

Projekt nabízí poslední 4 volné domy z 11 zcela nových řadových rodinných domů a třech dvojdomů. U volných domů je stále možnost výběru obkladů a podlah! Plocha jednotlivých domů je od 131 m2 do 276 m2, pozemků od 233 m2 do 789 m2. Pozemky jsou orientovány na jihozápad, což zajistí dostatek slunce po celý den. Součástí každého domu je garáž a k dispozici jsou i parkovací stání. Při koupi posledních domů máte možnost získat bonus ve výši 50.000,-Kč na pořízení kuchyňské linky.

Nedaleký Průhonický park, chráněné území Pitkovického potoka i relaxační centrum přímo v Benicích Vám poskytnou dostatek příležitostí pro odpočinek i aktivní trávení volného času. V nákupní zóně Čestlice, která je vzdálena cca 5 min., naleznete dostatek příležitostí pro nákupy všeho druhu včetně zábavy v novém Aquapalice Praha. Také dopravní dostupnost centra Prahy je velmi dobrá, autem cca 15 min., busem č. 265 cca 23min na metro A Depo Hostivař.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů