Tyršův Vrch - Ihned k nastěhování

Lokalita: Praha 4 - Michle, Magistrů
Typizace: 1+kk – 4+kk , 33 – 116 m2
Cena: od 2 585 537 Kč do 5 912 060 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.orco.cz/tyrsuv-vrch.html
Prodejce:
Tyršův Vrch - Ihned k nastěhování

Rezidence Tyršův Vrch je budována v Praze 4 – Michli. Tato pražská čtvrť patří k velmi vyhledávaným lokalitám k bydlení, kde se snoubí ruch moderního velkoměsta s dostatkem klidových zón. Lokalitu je považována za tzv. širší centrum, které má zároveň zeleň na dosah. Rezidence stojí v těsné blízkosti Tyršova Vrchu.

Budova sestává ze dvou schodištních sekcí. V jedné sekci probíhá rekonstrukce původního objektu. Druhá sekce vznikne jako novostavba. Objekt má také svou významnou sladkou historii, která sahá až do 20. let minulého století. Továrník František Lhotský, který vlastnil firmu na výrobu cukrovinek, v tomto objektu vyráběl bonbóny (mj. všeobecně známé „Hašlerky“).

Rezidence Tyršův Vrch nabídne 49 apartmánů v šesti nadzemních podlažích. K jednotlivým apartmánům máte možnost výběru mezi garážovým stáním nebo venkovním parkovacím stáním a sklepem.

Návrh řešení jednotlivých bytů klade velký důraz na vyvážené dispoziční řešení, užitnou funkci a zařiditelnost nábytkem. Elegantní je také pojetí společných prostor. Citlivým způsobem byly voleny povrchové úpravy a vybrány použité materiály.

Opomíjeno nezůstává ani Vaše bezpečí. Ve všech bytech budou instalovány bezpečností protipožární dveře, u vybraných pak venkovní bezpečností rolety. Terasy nezapomínají na umělé osvětlení a přívod elektřiny. Standardně se v bytech můžete setkat s italskými obklady a dlažbou společně s kvalitními zařizovacími předměty. Příjemně a neotřele také působí podlaha v designu ořechu ve všech obytných místnostech. Dveře jsou osazeny v obložkových zárubních. Ve vybraných bytech bude instalován videotelefon. O vaše pohodlí se postarají nejmodernější technologie. K otevření dveří nebudete potřebovat klíče. Jakmile dojdete k výtahu, bude již připraven dovézt Vás do Vašeho patra aniž byste se museli dotknout jediného tlačítka.

Výsledek práce architektů je orientován na elegantní ztvárnění moderních bytových prostor ve snaze o zachování charakteristických původních prvků a celkového výrazu domu. Architektura ctí princip jednoduchosti ve vztahu formy, funkce a konstrukce. Původní industriální nádech dodává rezidenci osobité a originální kouzlo.

Výborná občanská vybavenost v místě nabízí budoucím residentům zázemí i dostatek možností ke sportu, relaxování a zábavě. Zastávka MHD je vzdálena pouhých 200 m od objektu.

Rezidence Tyršův Vrch je nejen výhodná nabídka pro řešení vlastní bytové otázky, ale je také zajímavou investiční příležitostí

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů