Tulipa Modřanská rokle

Lokalita: Praha 4 - Modřany, Generála Šišky
Typizace: 2+kk - 4+kk, 52,3 m2 - 89,9 m2
Cena: 3 640 600 Kč - 6 365 600 Kč s DPH
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.lexxus.cz/detail-projektu/146-tulipa-modranska-rokle?formAction=search&name=Tulipa&forsale=1
Prodejce:
Tulipa Modřanská rokle

Hrubá stavba před dokončením
Moderní rezidenční komplex Tulipa Modřanská rokle se nachází v nejatraktivnější části Modřan, v těsném sousedství třetího největšího přírodního parku v Praze. Hlavní předností tohoto projektu je jedinečné a citlivé spojení přírody, funkční architektury, vynikající dopravní dostupnosti a kvalitní občanské vybavenosti.

Tulipa Modřanská rokle se stane příkladem atraktivního a bezpečného bydlení. Tři samostatné čtyřpodlažní objekty v uzavřeném areálu s chráněným vstupem budou obsahovat celkem 120 bytů a dostatečný počet garáží a parkovacích míst pro obyvatele komplexu. Nejvíce bytů bude v žádané dispozici 3+kk, zájemci si však mohou vybrat ze široké škály 2+kk až 4+kk.Všechny typy uspokojí současné požadavky na moderní bydlení.Autorem architektonického návrhu je ateliér Loxia.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů