Tři luxusní mezonetová apartmá

Lokalita: Plzeň 3 - Jižní předměstí, Klatovská třída
Typizace: od 74m2 do 130m2, byty 3+kk
Cena: 45000 Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bytyzapad.cz/nabidka/prodej/datum/2
Prodejce:
Tři luxusní mezonetová apartmá

Nabízíme k prodeji novou bytovou jednotku o dispozici 3+kk, s balkonem. Bytová jednotka o výměře 74,33 m2 bude součástí plánované nástavby a bude se nacházet v 6. a 7. nadzemním podlaží krásného bytového domu z první republiky na Klatovské třídě v Plzni. Součástí plánované nástavby je i osobní hydraulický výtah OH - ELEX. Byt bude k nastěhování již v srpnu 2009, prodej je právě zahájen! Cena za 1 m2 je včetně odměny realitní společnosti a všech souvisejících poplatků, včetně zajištění služeb advokátní kanceláře. Možnost odchylky od stávajícího projektu po složení zálohy, např. výběr jiné dlažby, obkladů, podlahových krytin, apod.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů