Terasové domy Zlín - Zelinova (B6, B7, B8)

Lokalita: Zlín - Zelinova
Typizace: od 2+kk do 4+kk
Cena: od 1 971 340,- Kč do 3 457 900,- Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.zvonek.cz/nova-vystavba/detail/D00019
Prodejce:
Terasové domy Zlín - Zelinova (B6, B7, B8)

Nová výstavba je situována v jedné z nejpříjemnějších částí Zlína - Jižních svazích v bezprostřední blízkosti Centrálního parku, poblíž lesa. Stavbu provádí a současně je investorem firma MANAG, a.s., která je zárukou serióznosti a kvality. Uvedené byty nabízí Agentura Zvonek CZ, s.r.o. na základě výhradní smlouvy pro prodej bytů.

Novostavba přináší řadu výhod - pohodlné bydlení, skvělou lokalitu a nejnižší náklady na bydlení. Terasové domy Zelinova jsou umístěny ve velmi pěkné a klidné lokalitě v blízkosti veškeré infrastruktury (školy, školky, obchody, MHD). Součásti bytu je prostorná terasa. K bytu lze zakoupit i garážové stání nebo garáž do trvalého užívání. Vyřídíme hypoteční úvěr za výhodných podmínek.

Poslední volné byty:

Blok B7 - poslední byty 3+kk ihned k nastěhování
Blok B8 - volné byty 2+kk, 3+kk, 4+kk - kolaudace: květen 2009

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Zveme Vás na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
pátek 22. 5. 2009 (14 - 17 hod.) a sobota 23. 5. 2009 (9 - 14 hodin)

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů