Stylové bydlení Vítězná v Komenského sadech

Lokalita: Ostrava - Moravská Ostrava, Vítězná
Typizace: 24 bytů od 43 m2 do 131 m2, od 2+kk do 4+kk
Cena: od 2 034 415 Kč do 8 186 345 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.viteznaostrava.cz/#
Prodejce:
Stylové bydlení Vítězná v Komenského sadech

Bytový dům Vítězná je stylově jednoduchá, moderní stavba, zasazená do prostředí, ve kterém zaujala svoje přirozené místo.

Projekt nabízí tu nejlepší lokalitu, nejlepší kvalitu a nejlepší cenu… prostě to nej… v Komenského sadech!

Jedná se o 5-ti podlažní budovu s 24 velkometrážními bytovými jednotkami. Dispozičně jsou řešeny jako 2+kk až 4+kk. Obytné plochy bytů začínají na 43 m2 a končí na 131 m2. Tyto rozlohy tak uspokojí jak jednotlivce, mladé páry, kterým postačí menší plochy, tak rodiny s dětmi, které vyžadují větší prostory. Objekt disponuje dvěma samostatnými vchody i podzemním parkovištěm s parkovacím místem pro každou bytovou jednotku. Všechny přízemní byty jsou s venkovním prostředím spojeny vlastní terasou, byty ve druhém až čtvrtém patře mají lodžie, páté patro nabízí terasy o výměrách 114 m2.

Při včasné rezervaci je možnost si byt uspořádat dispozičně podle vlastního přání či dokonce zvětšit plochu propojením dvou bytů (což se nabízí např. v 5. patře, kde může vzniknout byt o výměře až 228 m2).

Pro všechny věkové skupiny tato lokalita i samotný bytový dům splňuje kritérium pohodlnosti, elegance, možnosti kulturního i sportovního vyžití v blízkém okolí a zároveň představuje klidné bydlení v zeleni s množstvím služeb v okolí, v blízkosti vyhlášených restaurací, ZOO.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů