Střešní nástavby Volkova

Lokalita: Praha 9 - Černý most, Volkova
Typizace: od 1+kk do 3+kk od 31,95 m2 do 104,65 m2
Cena: od 1 995 000 Kč do 3 785 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realityfenix.cz/prodej/byty/261
Prodejce:
Střešní nástavby Volkova

Výstavba moderních střešních nástaveb na panelovém domě v projektu Střešní nástavby Volkova, ulice Volkova, Praha 9, katastrální území Černý most.

Byty v osobním vlastnictví o dispozicích od 1+kk – 3+kk s balkóny či terasami, podlahová plocha od 31,95 m2 do 104,65 m2 s pěkným výhledem. V ceně bytů je základní vybavení: sádrokartonové jádro, sanitární keramika (možnost volby mezi vanou a sprchovým koutem), obklady, podhledy, dlažba, plovoucí podlahy, bezpečnostní dveře, plastová okna, příprava pro kuchyňskou linku. Současně s výstavbou bytů proběhne kompletní rekonstrukce domu - plastová okna, nové vchody, nový výtah. Výborná dostupnost do centra MHD, 5 min. chůze od stanice „M“ Rajská zahrada, 10 min. chůze do nákupního centra Černý most. Bezproblémové parkování před domem. Cena bytů je uvedena bez DPH. Kolaudace bytů v dubnu roku 2009.


Lokalita Prahy 14, katastrální území Černý Most je velice dobře dostupná z centra metropole. Byty se nachází 5 minut od metra trasy B Černý Most.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů