Střešní nástavba Pospíchalova - Černý most

Lokalita: Praha 9 - Černý Most, Pospíchalova
Typizace: 16 bytů od 51 m2 po 64 m2, vše 2+kk
Cena: od 2 266 208 Kč do 2 740 195 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.rymon.cz/clanky/realizovane-zakazky/1494
Prodejce:
Střešní nástavba Pospíchalova - Černý most

Dům se nachází v sousedství parku v převážně nové či nově zrekonstruované lokalitě se vzrostlou zelení, 350 m od stanice metra Rajská zahrada. Jedná se o známou lokalitu Černý most s kompletní občanskou vybaveností.

V nástavbě na stávajícím domě se staví 16 nových bytů od 51 m2 po 64 m2. Všechny byty jsou 2+kk s lodgií nebo terasou. V nabídce jsou pouze 3 poslední byty.

Jak je již tradicí investora, stávající dům bude kompletně zrekonstruován, tj. interiéry, exteriéry, rozvody v domě, výtahy, atd.. Ceny v níže uvedené tabulce jsou včetně DPH. Plánované smluvní dokončení bytů je prosinec 2009. Díky příznivé zimě počítáme s dřívějším dokončením stavby v září 2009. Stavba je již nyní v předstihu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů