Strančice - nové byty v centru obce

Lokalita: Strančice - Náměstí Emila Kolbena
Typizace: 12 bytů, 2+kk - 4+kk, od 45 m2 do 108 m2
Cena: od 1 732 100 Kč do 3 742 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.strancice-d.cz/
Prodejce:
Strančice - nové byty v centru obce

Společnost SAN-JV s.r.o., Lidická 56, 787 01 Šumperk ve spolupráci se společností Atrium Real Estate s.r.o., připravila v obci Strančice výstavbu dalšího bytového domu D v centru obce, čistě navazující na již dostavěný, velmi úspěšný projekt budov A,B a C. Bytový dům s komerčně využitým přízemím bude do-vytvářet náves obce. Architektonickou studii připravil Ing. Arch. Martin Wolf a projektovou dokumentaci zpracovala společnost Eliáš–stavby&projekce.

Pozemek pro výstavbu bytového domu leží v klidné a překvapivě vysoko položené lokalitě mimo dosah ruchu velkoměsta. Nadmořská výška I.NP bytových domů je 414,0m N.M. Obec Strančice leží jihovýchodně od Prahy při dálnici D1 směrem na Brno. Vlastní pozemek pro výstavbu je mírně svažitý, okolní zástavba je klasická, vesnická, jedno až třípodlažní. Díky nadmořské výšce byla v obci mezi světovými válkami zřízena zotavovna pro pacienty s respiračními chorobami. Obec má vlastní obecní úřad, správním územím patří do působnosti MěÚ Mnichovice. V současné době je již plně funkční nově zbudovaný vodovod a kanalizace. Okolí obce je zvlněné – Mnichovická pahorkatina - a zalesněné.

Projekt řeší výstavbu 1 objektu – D. U objektu je v I.NP navrženo podloubí, ze kterého budou řešeny vstupy do komerčně využívaného prostoru vchod pro majitele bytů. Z opačné strany budou vybudované garáže, již ve standardu v provedení s dálkovým ovládáním vrat. Ve II.,III. a IV. nadzemním podlaží jsou řešeny jednotlivé byty ve struktuře od 2+kk,3+kk a 4+kk. 100% bytů má minimálně jeden balkón o výměře min. 4m2. Střechy jsou navrženy jako valbové. Majitelé taktéž budou kupovat do svého vlastnictví malý sklípek, který je pro každý byt umístěn v I.PP objektu. V neposlední řadě je třeba zdůraznit, že tento objekt D má již projektován výtah a proto se bydlení stává příjemnějším, lukrativnějším a dostupnějším např. pro invalidní občany nebo klienty pokročilejšího věku.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů