Šternberk bytový projekt

Lokalita: Šternberk - Dřevařská
Typizace: 6 bytů od 95 m2 do 135 m2
Cena: od 2 262 000 Kč do 3 220 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realaliance.cz/developerske_projekty/bytova_vystavba_sternberk_nad_hradem.html
Prodejce:
Šternberk bytový projekt

Novostavba tří řadových domů se šesti byty je umístěna v klidné lokalitě Šternberka v blízkosti hradu s krásným výhledem z balkonů, situovaných na západní straně domu, na město a okolí. K domu náleží pozemek, na kterém je řešeno parkovací stání a předzahrádka. Za domem se nachází společná zahrada. Součástí každého domu je stání pro 1 osobní automobil. Domy jsou dvoupodlažní zděné s plochou střechou z příhradových vazníků, montovanými stropy a jsou opatřeny kontaktním zateplením s probarvenou omítkou. Na objektu jsou použity tepelné izolace v takových tloušťkách, aby byly nadstandardně dodrženy normy a tím zajištěna úspora energií. Rovněž systém ústředního vytápění je osazen plynovým kondenzačním kotlem pro maximální využití energie a je zhotovena příprava pro možnost osazení solárních kolektorů pro ohřev teplé vody. V případě požadavku ze strany klienta budou v nadstandardní možnosti řešení v objektu provedeny rozvody pro centrální vysavač, s tím, že centrální jednotku si může majitel osadit dle svého uvážení. Mohou být vyzděny komíny s vložkou, s tím, že si uživatel může osadit kamna nebo krbovou vložku dle vlastního výběru.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů