Štěrboholské terasy

Lokalita: ŠTĚRBOHOLY - POD VALEM
Typizace: od 1+kk až do 3+kk od 35,60m2 do 91,52m2
Cena: od 2 048 110 Kč do 5 247 647 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.sterboholske-terasy.cz
Prodejce:
Štěrboholské terasy

Developerský projekt Štěrboholské terasy navazuje na úspěšný projekt sousedních Štěrboholských zahrad. Pět viladomů se nachází přímo v centru této klidné městské části.

Ve tří až čtyřpodlažních viladomech nabízíme 67 bytů s dispozicemi od 1+kk až do 3+kk. Výměry bytů jsou voleny tak, aby byl dosažen co možná nejvýhodnější poměr mezi cenou a dispozicí. Nabídka bytů v tomto projektu je doplněna kvalitní občanskou vybaveností. Obchodní centrum Europark, sportovní centrum s víceúčelovou halou, integrované školství v podobě mateřské a základní školy a v neposlední řadě též napojení na dopravu Pražského okruhu dělají dnes ze Štěrbohol velmi kvalitní místo k bydlení, odpočinku či sportovního vyžití.
Areál pěti viladomů dopravně navazuje na ulici Pod valem přímo ústící do hlavní ulice Nedokončené, jež spojuje Štěrboholy s Kyjemi, resp. Dolními Počernicemi. Pražský okruh vedoucí touto městskou částí dělá dnes z této lokality jedno z nejlépe dostupných míst Prahy. Sousední zelený val odděluje městský okruh od stávající zástavby včetně našeho areálu. Štěrboholy jsou dnes velmi vyhledávanou lokalitou nejen z hlediska dopravní obslužnosti, ale též kvůli kvalitní občanské vybavenosti v podobě školství, zdravotnictví, sportu či služeb.

Popis etap projektu
Projekt je rozdělen do dvou etap. I.etapa - zahájena a dokončení je plánované na léto 2010. II.etapa - předpoklad zahájení léto 2010 a dokončení jaro 2011

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů