Štěrboholské Zahrady - poslední 3 volné byty

Lokalita: Praha 10 - Štěrboholy
Typizace: 2+kk a 3+kk , od 40 m2 do 101 m2
Cena: od 37 200 Kč za m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.orco.cz/sterboholy-i.html
Prodejce:
Štěrboholské Zahrady - poslední 3 volné byty

Přijďte si vybrat některý z posledních volných velkých bytů ihned k nastěhování. Celkem bylo vystavěno 111 bytů v 8 bytových domech situovaných ve vilaparku se zahradou a podzemními garážemi.

Nový rezidenční projekt jednoho z největších a nejznámějších developerů na poli bytové výstavby splňuje ideálně potřeby moderní rodiny, která prosazuje zdravý životní styl a očekává bydlení v příjemném prostředí plném zeleně, které však není příliš vzdáleno široké nabídce služeb a zábavy, jaké může poskytnout jen velkoměsto. Zároveň disponuje i velmi dobrou dopravní dostupností. Cílem projektu rezidenčního areálu je vytvořit kvalitní a komfortní bydlení rodinného typu v moderních nízkopodlažních bytových domech, které vhodně navazují na poklidný ráz sousední zástavby rodinných domů a vilek. Všech osm domů má proto maximálně tři až čtyři patra, z nichž poslední je vždy ustupující a ukončené nekonveční pultovou střechou, která zapadá do koncepce areálu zahradních rezidencí. Všech osm domů je rovnoměrně rozmístěno po čtyřech podél přístupové komunikace vedoucí od ulice Pod Valem. Odtud je doprava svedena do podzemí objektů, kde jsou kromě technického zázemí domu zřízena především garážová stání. Na 111 bytů připadá celkem 109 krytých parkovacích míst. V okolí domů ideální prostředí plné zeleně vyzývající k poklidnému trávení volného času a odpočinku po náročném pracovním dni. Typy bytů V osmi bytových domech je navrženo celkem 111 bytů v široké škále dispozic 1+kk až 4+kk, s obytnou plochou od 40 m2 do 101 m2. Na každém podlaží jsou navrženy 2 až 5 bytových jednotek. Prostorné byty 2+kk a 3+kk jsou umístěny nejen v nejvyšších ustupujících patrech, ve kterých jsou opatřeny velkými terasami, ale i v přízemí. Balkon či terasa však náleží k převážné většině ostatních bytů.

Projekt výstavby obytného areálu je zasazen do sousedství rodinných domů a vilek u severního okraje Štěrbohol, z jejichž občanské vybavenosti bude pro rodiny s dětmi patrně nejdůležitější jen sotva několik minut pěší chůze vzdálená základní škola a rovněž i mateřská škola. Sportovně založení obyvatelé areálu jistě uvítají již brzké dokončení nové víceúčelové sportovní haly v centru Štěrbohol. Nesporně je ale zaujme i to, že přes Štěrboholy prochází i řada cyklostezek. A protože se jedná o poměrně snadný rovinatý terén není obtížné vyjet si na kole i s dětmi směrem k lesům kolem Dubče, Uhříněvsi nebo ještě dále k Jevanům a na Vyžlovku. K posázavským lesům a rybníkům se lze ze Štěrbohol snadno dostat i pražskou integrovanou dopravou.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů