Srní Luxury Apartments

Lokalita: Srni - Dvorec pod Zelenou Horou
Typizace: od 44m2 do 120 m2
Cena: od 3 270 550 Kč do 8 822 900 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Srní Luxury Apartments

Borová Lada, Kvilda, Modrava, Srní, Prášily… – prostě centrální Šumava, dějiště Klostermannových románů, Národní park Šumava, turistický ráj. A právě uprostřed čisté přírody, doslova v ráji šumavském, na úbočí Zelené hory, 900 metrů nad mořem bude stát šumavský Dvorec pod Zelenou horou (Green Hill). Tato výjimečná lokalita se nachází na samotě cca 2 km za obcí Srní u silnice na Prášily. Komplex apartmánových domů bude vystavěn v těsné blízkosti zimních běžeckých tras a letních cyklotras, po kterých se dostanete do dalších nádherných částí Šumavského národního parku. Nedaleká obec Srní disponuje celou řadou stravovacích kapacit. Zima Běžecké tratě probíhají přímo v sousedství budoucího Dvorce. Sjezdové tratě v Železné Rudě, na Pancíři a Špičáku jsou vzdáleny cca 20 km. Akceptovatelně vzdálený je i lyžařský areál na bavorském Velkém Javoru. Léto Poloha Dvorce nadchne každého cyklistu. Přímo nad areálem probíhá páteřní šumavská cyklotrasa, Šumavská magistrála. Umístění Dvorce je přímo ideálním výchozím místem pro množství pěších výletů.


Realizace projektu Dvorec pod Zelenou horou má za cíl výstavbu nového horského střediska apartmánového typu s architektonickou návazností na historické lokální stavby s komplexním vybavením a doprovodnými službami. Jde o uzavřený areál, který ovšem navazuje na služby a zařízení v okolí již provozované a rovněž navazuje na jedno z nejoblíbenějších šumavských středisek Srní. V celém projektu bude vybudováno 22 apartmánů. Nové apartmánové domy budou postavené v tradičním stylu horských uzavřených dvorců. Rezidenční komplex Dvorec Pod Zelenou horou bude sestávat ze čtyř stylových horských domů ve stylu, jak je známe z dobových pohlednic, s doprovodnou četnou zelení vytvářející uzavřený celek. Exteriér budov plně akceptuje klasický ráz horské šumavské architektury: dřevěné materiály, kámen. Domy jsou navrženy jako přízemní, nebo jednopatrové s obytným podkrovím. Energeticky se budou domy blížit parametrům nízkoenergetických domů, důsledkem čehož budou budoucí nízké provozní náklady apartmánů. Umístění jednotlivých domů bude dovolovat široký a kvalitní výběr výhledů do panenské šumavské přírody. Součástí areálu budou kromě ubytovacích kapacit i velkorysé sportovní prostory a parkoviště pro osobní automobily.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů