Sochorova resort - bytový dům

Lokalita: Brno - Žabovřesky
Typizace: 2+kk, 3+kk
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realspektrum.cz/novostavby/byty/zabovresky-byty-v-atraktivni-lokalite/dum-B1
Prodejce:
Sochorova resort - bytový dům

Pětipodlažní bytový dům nabízí nadstandardní dokončené byty s balkóny a zelenými terasami, s parkováním pod objektem.

V bytových jednotkách řešených ve dvou samostatných vstupech je připraven výběr bytů 2+kk a 3+kk s terasami a předzahrádkami. Plochy soukromé zeleně jsou řešeny komplexně, na co největší ploše je osazena zeleň extenzivního typu - v kombinaci s pochozí dlažbou části terasy navazující na dispozice obytných mistností. Samozřejmostí jsou výtahy z krytých parkovacích stání, která jsou přístupná rezidentům na kartu a navíc jsou pro bezpečnost hlídány kamerovým systémem, rovněž tak i oba vstupy do objektu.

Popis lokality
Projekt rezidenčního bydlení sochorova-resort vznikl v městské části Brno - Žabovřesky. Název je odvozen od ulice Sochorové, která patří historicky mezi nejstarší ulice této městské části. Žabovřesky jsou vyhledávané pro svojí jedinečnou polohu umožňující spojení s přírodou a přitom velmi dobrou dopravní dostupnost jak individuální dopravou, tak i prostředky MHD. Do samotného centra města Brna se dopravíte do 10 minut, na dálnici po městském okruhu do 15 minut. Urbanistické studie slibují do budoucna přetvoření ulice Sochorové na ulici s parametry městské třídy včetně přeložení tramvajové trasy, která dnes protíná Sochorovu v severní části. Nejatraktivnější je blízkost Žabovřeských luk, které se mají dále sportovně rozvíjet a stát se sportovním a rekreačním centrem pro všechny přiléhající městské části (dnes golf, kluziště, tenisové kurty). Situování projektu do starší zástavby nabízí docházkovou vzdálenost k úřadu městské části, supermarketu a veškeré služby občanské vybavenosti při sousedící ulici Horova.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů