Slunečný Vršek III

Lokalita: Praha - Hostivař
Typizace: 1+kk - 4+kk, od 32.10m2 do 100,3 m2
Cena: od 3 453 074.00 do 4 328 951.00
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.orco.cz/slunecny-vrsek-3.html
Prodejce:
Slunečný Vršek III

Finální etapa úspěšného all-inclusive residenčního projektu Slunečný vršek, ve které se kromě kvalitních bytů buduje i komunitní centrum projektu s piazzou a nabídkou služeb občanské vybavenosti.


Pokud nechcete bydlet v ulicích klasického města, můžete žít na Slunečném vršku - "přímo v zahradě". Zeleň projektu samotného plynule navazuje na okolní přírodu a vytváří harmonickou přírodní scenérii. Praha tak dokonalý efekt zahradního města ještě nezažila. Projděte se po rozsáhlém lesoparku nebo protáhněte tělo na kole na četných cyklostezkách. Vezměte na procházku svého psa nebo si udělejte piknik v trávě. Krmte ryby a kačeny ve vodní nádrži Hostivař nebo jen prostě relaxujte na břehu s přáteli a nastavte nos sluníčku.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů