Sluneční zahrady

Lokalita: Mochov -
Typizace: 34 ŘRD 4+kk, 135 m2
Cena: od 3 655 000 Kč do 6 782 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V SOBOTU 19.9.2009, 10 - 15 hod!
WWW: http://www.rak.cz/nabidka/?rv_ik=10&rv_tn=6&rv_cena=no&rv_lok=o_3209
Prodejce:
Sluneční zahrady

Nabízíme Vám energeticky úsporný řadový dům 4+kk s užitnou plochou 135 m2 na parcele o výměře 311 m2 z našeho projektu Sluneční zahrady - Mochov. V přízemí domu se nachází předsíň se vstupem do garáže, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V patře jsou dva pokoje, ložnice a koupelna s vanou, toaletou a bidetem. Co ale především oceníte je úspora nákladů na vytápění v zimních měsících a teplá užitková voda zhruba 9 měsíců v roce zdarma. O to se postará tepelné čerpadlo, podlahové topení a solární kolektory, které patří již ke standardu domu. DŮM JE ZAŘAZEN DO ENERGETICKÉ SKUPINY A. Díky kvalitním izolačním prvkům snížíte své náklady na energie až o 65%!
V obci Mochov se nachází škola, školka, lékař, obchody, restaurace i pošta. Dostupnost Prahy je 25 min. MHD na Černý Most.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů