Slivenec, Obytný soubor "Na Štěpánce" 1.etapa

Lokalita: Praha 5 - Slivenec, K Cikánce
Typizace: od 1+kk do 6+kk
Cena: od 2 053 500 Kč do 5 502 640 Kč (byty) od 8 814 840 Kč do 9 117 790 Kč (rodinné domy)
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Byty i rodinné domy
WWW: http://www.mramorka.cz/
Prodejce:
Slivenec, Obytný soubor

Luxusní bydlení Na Štěpánce nabízí celkem 10 řadových domů a 44 bytových jednotek v 8 viladomech v krásném prostředí přírodní lokality Slivenec v dispozicích od 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 6+kk se zahrádkami, terasami, garážemi a zajímavým dispozičním řešením s výhledem do všech čtyř světových stran klidné okolní krajiny.

Exkluzivní rezidenční projekt v atraktivní lokalitě pražského Slivence je navržen tak, aby přirozeně zapadl do místní zástavby, nenarušil její dosavadní ráz a přitom vytvořil bydlení pro klienty s potřebami a vkusem vysokého standardu 21. století. Majitelům bytů i řadových domů umožní plně si vychutnat krásný výhled na Prahu i na okolní přírodu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů