SLUNEČNICE LHOTKA

Lokalita: Praha 12 - Kamýk, U Kamýku
Typizace: od 1+kk do 4+kk, od 30 m2 do 109 m2
Cena: od 1 200 000 Kč do 4 200 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://vksinvest.cz/vks/vks.htm
Prodejce:
SLUNEČNICE LHOTKA

Developerská společnost A+R INVEST s.r.o. pro Vás připravila pestrou nabídku bytových jednotek v domě "Slunečnice Lhotka". Bytový dům dotvoří okrajovou část sídliště Kamýk, dříve Lhotka - Libuš.

Obytný dům "Slunečnice Lhotka" je 12-ti podlažní, 9 podlaží je bytových, ve 3 podlažích jsou umístěna garážová stání. V domě jsou byty 1+kk až 4+kk. V 9. a 10. patře je navrženo 8 mezonetových bytů 3+kk. K bytům je možno přikoupit sklep.

Okolí je bezesporu jednou z nejvýraznějších předností projektu. Zeleň, lesoparky, stoprocentní obchodní vybavenost, základní školy, školky a celkově dokončená technická infrastruktura jsou přednostmi tohoto projektu. Navíc se jedná o území, kterého se v budoucnu, dle schváleného územního plánu hl. m. Prahy, nedotknou změny zhoršující okolí. Jižní sektor Prahy je dobře obsloužen komunikačním systémem (zejména jižní spojka, dálnice D1). Lhotka i sídliště Novodvorská je obsloužena velkým množstvím autobusů MHD, které jsou většinou staženy ke stanici metra Kačerov trasy C. V nedaleké budoucnosti bude tato lokalita dopravně obsloužena trasou D pražského metra.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů