Romance

Lokalita: Praha 22 - Uhříněves, K Netlukám
Typizace: 1+kk - 5+kk, od 29m2 do 150 m2
Cena: od 2 097 568 do 6 468 416 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.skanskareality.cz/
Prodejce:
Romance

Bytové domy Romance jsou stavěny moderní architekturou v dobré lokalitě, která je dobře dostupná z centra.

Realizace projektu Bytové domy Romance II pokračuje výstavbou již 3. etapy, v rámci níž vyrostou objekty D,E,G,H a I. Objekty D a E vzniknou ve standardu Start, G, H a I budou postaveny ve standardu Rodina. Výstavba se připravuje na rovinatých až mírně svažitých pozemcích v katastru Praha 22 - Uhříněves, které jsou situovány na kraji obce, konkrétně mezi ulicemi K Netlukám a K Uhříněvsi. Lokalita se nachází necelých 20 km od centra. Lze využít i několika zastávek autobusů MHD a nedaleké vlakové nádraží umožňující za méně než 20 minut dosáhnout pražského centra. Celkové architektonické pojetí objektů vychází ze snahy o čisté urbanistické řešení a moderní a funkční ráz. Prvořadým požadavkem je solidnost, modernost a originalita zástavby. Celá třetí etapa zahrnuje čtyř a pěti patrové bytové domy D,E,G,H a I, které nabídnou celkem 173 bytových jednotek a 170 parkovacích míst. Bytové domy D a E - standard Start Bytové domy D a E mají pět nadzemních podlaží a jedno podzemní podlaží. Převážně je vyplňují byty 2+kk, v menší míře pak 1+kk a 3+kk doplněné o několik bytů 4+kk umístěných v nejvyšších podlažích budovy. Objekty jsou rozčleněny do dvou sekcí. Bytové domy G, H a I - standard Rodina Bytové domy G a H mají pět nadzemních podlaží a jedno podzemní podlaží, objekt I pak čtyři a pět nadzemích podlaží a jedno podzemní podlaží. Rozložení typů bytů je podobné jako v objektech D a E, tedy nejvíce je bytů 2+kk. V nejvyšších patrech jsou pak byty 4+kk a i 5+kk. Objekt H je tvořen pouze jednou sekcí, objekt G je rozdělen na dvě sekce a objekt I pak na sekce tři.

Bytové domy vzniknou na jihovýchodním okraji Prahy, v části Uhříněves, která má plnou občanskou vybavenost: pošta, základní škola, supermarket, lékárna, pobočka České Spořitelny, obchody s potravinami i textilem, čerpací stanice, několik restaurací a hospod, tenisová hala a další. Okolní krajina je pro všechny budoucí obyvatele Bytových domů Romance II zárukou aktivního trávení volného času. V okolí Uhříněvsi vede několik cyklostezek, k procházkám lákají také vodní plochy Nadýmáč, Markéta či Podleský rybník. Odpolední a podvečerní vycházky či víkendové cyklistické vyjížďky na čerstvém vzduchu se pro vás stanou takřka návykem! Areál Bytových domů Romance II má však i mnohé další příležitosti: výbornou dostupnost velkých nákupních a zábavních center ve Štěrboholích a Průhonicích. Kultury lační zájemci si nesmí nechat ujít ani dění v městském centru – dopravu jim usnadní přímé autobusové spojení se stanicí metra A Depo Hostivař nebo Skalka, vlakové spojení s Hlavním nádražím (přes Hostivař, Strašnice, Vršovice) a nedaleký nájezd na dálnici D1 v Průhonicích.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů