River Lofts

Lokalita: Praha 7 - Holešovice , Jankovcova/Varhulíkova
Typizace: od 36m2 do 152 m2, 1+kk - 6+kk
Cena: od 2 730 565 do 100673 000Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.riverlofts.cz/
Prodejce:
River Lofts

Využijte lákavé nabídky: sleva 3,5 %z ceny bytu nebo hypotéka až na rok zdarma nebo kuchyně zdarma(v hodnotě do 3,5 % ceny bytu). Více informací u prodejce.

Celkem 152 nových jednotek vzniklo v průběhu dvou etap výstavby v moderních domech v nedalekém sousedství Holešovického přístavu u břehu řeky Vltavy. Převážná většina bytů je situována směrem k řece a tak díky velkým oknům a zimním zahradám nabízí nejen spoustu světla, ale také jedinečné výhledy na řeku a její protější břeh. Nabídka bytů a ateliérů zahrnuje dispoziční řešení 1+kk po mezonety typu 6+kk a velikosti od 36 m2 do 152 m2. Téměř všechny byty mají kromě zimních zahrad balkony, či prostorné terasy. Předzahrádky náleží jednotkám umístěným v přízemí. Parkování je zajištěno v podzemí pěti architektonicky zajímavě řešených budov s prosklenými fasádami. Jedná se o další část Prahy, která postupně mění svoji tvář a stává se atraktivní rezidenční lokalitou. Do samotného centra města se lze lehce dostat tramvají nebo metrem. Autem jsou jednoduše dostupné různé výpadovky z Prahy, ať už samotná magistrála, severní směr přes most Barikádníků nebo směr k letišti. Kulturní a sportovní vyžití na Praze 7 není nutno dlouze představovat.

Praha 7 - Holešovice - v blízkosti MHD - výborná dopravní dostupnost,výborná občanská vybavenost

I. etapa - budova A, B1, B2, C1 II. etapa - budova C2

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů