River Lofts

Lokalita: Praha - Holešovice
Typizace: od 1+kk až po 6+kk, 36-152 m2
Cena: od 2 708 081,- Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.professionals.cz/river-lofts-jankovcova-varhulikova
Prodejce:
River Lofts

Pět bytových domů projektu River Lofts nabízí ateliéry a byty s terasami a balkony. Byty o velikosti od 1+kk až po 6+kk jsou nadstandardně vybaveny a široká okna poskytují výhled na řeku Vltavu.

Na břehu Vltavy nedaleko Holešovického přístavu bylo postaveno 5 architektonicky zajímavých bytových domů. Nabízejí prosvětlené byty a ateliéry o velikosti 1+kk až po 6+kk (36-152 m2)vybavené velkými terasami, balkony nebo zimními zahradami orientovanými směrem k řece. Samozřejmostí jsou podzemní garáže. Projekt je chráněn před povodněmi protipovodňovou stěnou.

Holešovický přístav v Praze 7 se rychle přeměňuje z průmyslové zóny na jednu z nejmodernějších čtvrtí Prahy. Na břehu řeky Vltavy, s výborným spojením do centra, ale i na letiště a přesto stranou od rušného provozu, vyrůstají nové domy a ulice. Pěšky lze dojít do parku Stromovky, zoologické a botanické zahrady, ke sportování slouží cyklostezky a četné sportovní areály.


--------------------------------------------------------------------------------

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů