Říčany bydlení U Jezera II. etapa

Lokalita: Říčany - Plavinova
Typizace: 30 bytů od 59m2 do 94m2
Cena: od 3 359 600 Kč do 5 304 400 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.ricany-bydleni.cz/cz/s52/r2-O-lokalite
Prodejce:
Říčany bydlení U Jezera II. etapa

Druhá etapa úspěšného bytového projektu „Říčany bydlení u jezera" se nachází v jeho bezprostřední blízkosti. Bydlení v Říčanech je ideální místem pro toho, kdo hledá spojení pohodlného bydlení ve městě a bydlení v přírodě. Tato velmi oblíbená a atraktivní lokalita zajišťuje veškeré pohodlí pro spokojený život. Najdete zde vše od obchodů, restaurací, kulturních zařízení, úřadů, zdravotnických zařízení, až po mateřské, základní a střední školy.

Nespornou výhodou bydlení v Říčanech je vysoká kvalita ovzduší a zdravé životní prostředí, což dokazuje i nedaleká dětská léčebna respiračních onemocnění Olivovy nadace.

Další z předností bydlení v Říčanech je výborná dopravní dostupnost. Říčany leží na 10. kilometru směrem od Prahy, cesta z Říčan k hranicím Prahy pak trvá necelých 10 minut. Sama obec má zajištěné velmi dobré dopravní spojení s hlavním městem. Projekt je situován jen 5 minut pěší chůze od autobusové zastávky anebo 15 minut od vlakového nádraží s pravidelným vlakovým spojem.

Věříme, že toto krásné a zdravé bydlení splní Vaše očekávání!

VÝHODNÁ CENA PRO PRVNÍCH 10 ZÁJEMCŮ!

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů