Rezidenční projekt Arboreum

Lokalita: Praha 5 - Košíře, Beníškové
Typizace: od 1+kk do 4+kk, od 38m2 do 248m2
Cena: od 9.980.681,- Kč do 19.208.390,- Kč (bez DPH)
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Rezidenční projekt Arboreum

Rezidenční projekt Arboreum představuje 152 bytových jednotek, od nejmenších 1+kk až po loftové 4+kk, umístěných v pěti unikátních budovách a čtyři vilové objekty s vlastním pozemkem. Projekt korunuje výhled na celou Prahu, který architektonická společnost SEA pod vedením ING. arch. Petra Suskeho maximálně využila díky výchozímu rázu místního kopcovitého terénu. Velký důraz je kladen na ekologické a architektonické trendy současnosti. V komplexu se nachází řada loftových bytů s privátními zahradami posazenými na střešních prostorách jednotlivých objektů. Zahradní charakter a napojení na okolní zeleň umocňuje přítomnost balkónů a teras, které jsou součástí téměř všech. Převažují přírodní materiály, střechy jsou porostlé zelení. Samozřejmostí jsou parkovací stání včetně parkovacích míst pro hosty.

V ceně bytu:
Masivní dřevěné podlahy
Kuchyně Poggenpohl se spotřebiči Siemens
Obklady a sanitární předměty Villeroy Boch
Baterie zn. Hansgrohe

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů