Rezidenční dům Žerotínova 40 - Praha 3, Žižkov

Lokalita: Praha 3 - Žižkov, Žerotínova
Typizace: 1+kk - 4+kk, 31m2 - 110 m2
Cena: od 2 200 000 Kč do 8 700 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.zerotinova40.cz
Prodejce:
Rezidenční dům Žerotínova 40 - Praha 3, Žižkov

Dům čítá 20 stylových bytových jednotek s dispozicí: ateliér, 1+kk, 2+kk a 4+kk o ploše od 31 m² až po mezonety o 110 m². Vybrané byty mají balkony a terasy s výhledem do udržované zahrady.

Dům na dobré adrese, již si snadno zapamatujete, už proto že sousedí s Parukářkou, pochází z dvacátých let minulého století a prošel citlivou proměnou do podoby původní aniž by ztratil své původní kouzlo. V záplavě trendy barů a uměleckých galerií , které činí ze Žižkova místo přezdívané „pražský Montmartre“. Útočiště všech, kteří jednoduše umějí žít. Osobitý duch oblíbené pražské čtvrti dokresluje záplava zeleně nedalekých parků Parukářka, Vítkov a Riegrovy sady, které lidé i zvířata jednoduše milují. Luxus a trendy vybavení jsou tu věcí samozřejmosti, interiér a celkovou architekturu doprovázejí kvalitní přírodní materiály. K exkluzivitě projektu přispívá také atypické interiérové řešení prostoru rozděleného na galerie v menších bytech a pódia v mezonetech s romantickými střešními trámy, velkorysou rozlohou a záviděníhodným výhledem na město. Pamatováno je na vše - modrá zóna před domem se postará a vaše klidné parkování, koruny stromů a vesměs klidná ulice pak slibují sladký život.
Žerotínova 40 je umístěna v klidné části Žižkova. V blízkém okolí je k dispozici několik obchodních domů jako jsou např. Tesco a Pavilion. Populární bary, restaurace a kavárny jsou téměř za rohem. Snadný přístup do centra města a dalších oblíbených míst umožňuje velmi dobrá a pravidelná městská doprava. Poměrně rychlé je i tramvajové spojení s řadou pravidelných linek, které navazují na stanice metra Želivského, Flóra a Jiřího z Poděbrad.

Zahájení stavby je plánováno na 1Q 2009 a dokončení v prvním čtvrtletí roku 2010. .

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů