Rezidenční čtvrť PLACHTA - Malšovice

Lokalita: Hradec Králové - Malšovice
Typizace: 1+kk až 4+kk od 36m2 do 114m2
Cena: 1 747 801 Kč - 4 583 181 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.orco.cz/plachta-iii.html
Prodejce:
Rezidenční čtvrť PLACHTA - Malšovice

Etapa 2B je nyní vyprodána, ale v přípravě je etapa třetí, již poslední! Prodej bytů této etapy začíná na podzim 2007. Kontaktujte nás pro více informací! Nabízíme také KOMERČNÍ PROSTORY NA PRODEJ.

Tento projekt získal ocenění hejtmana královohradeckého kraje Stavba roku 2006 v kategorii domy pro bydlení a rodinné domy. Hodnocení se opíralo o jedinečnost tohoto projektu a to hned v několika ohledech: originální a přitom velmi atraktivní architektura nízkopodlažních viladomů, nadstandardní úprava zeleně, v níž je zasazeno umělé jezírko, vysoký standard stavby s kvalitními doplňky, ale i prestižní lokalita Malšovic v sousedství Novohradeckých lesů. Bydlení v blízkosti přírody však ani v nejmenším nevylučuje rychlé spojení s centrem města a nabídka služeb i možností k nakupování v lokalitě je bohatá.


Lokalita Malšovic je považována za jednu z nejlepších adres v Hradci Králové. Klidná atmosféra této rezidenční čtvrti je podtržena blízkostí Novohradeckých lesů, zahrádkářské kolonie, jezdeckého areálu a golfového hřiště.


Etapa III nabídne celkem 138 bytů typu 1+kk až 4+kk v pěti bytových domech

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů