Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně

Lokalita: Praha - Velká Chuchle, Na hvězdárně
Typizace: 2+kk - 4+kk 52 - 88 m2
Cena: od 3.611.750 Kč do 8.595.462 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Byty i rodinné domy
WWW: http://www.finep.cz/web/?s1=chuchle&lng=cz
Prodejce:
Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně

Celý projekt je navržen tak, aby všechny objekty přirozeně zapadaly do místní lokality a nenarušily její dosavadní ráz, ale přitom vytvořily bydlení pro člověka s potřebami a vkusem 21. století.

Útulné prostředí lokality bude skvělou příležitostí zejména pro rodiny s dětmi, které hledají praktický domov na úrovni, ale naleznou jej zde i ti, kteří ocení klidné místo pro bydlení jako kontrast s rušným prostředím velkoměsta, kde pracují. Blízké okolí areálu obestupují široké louky a ze západní části pozemku jsou vidět brdské lesy. Chuchle a její okolí je přímo stvořeno pro aktivní a pasivní odpočinek procházkami v blízkém lese, vyjížďkami na kole do okolní přírody, podívanou na koňské dostihy blízkého Chuchelského závodiště, které je přímo pod kopcem rezidenční čtvrti. Pro zlepšení dopravní obslužnosti Rezidenční čtvrti Na Hvězdárně je obcí plánováno zavedení nové autobusové linky, popř. prodloužení linky stávající, která v současné době končí na Náměstí Omladiny. Z tohoto důvodu dojde k rekonstrukci celé ulice Na Hvězdárně a s tím související rozšíření komunikace v úseku serpentiny. Rekonstrukcí projdou i stezky pro pěší.

Exkluzivní rezidenční projekt Na Hvězdárně najdete v atraktivní lokalitě svažující se louky nad současnou Velkou Chuchlí. Představuje kvalitní moderní bydlení v krásném prostředí těsně spjatém s přírodou a nabízí jedinečný výhled na Prahu, vltavskou mostní kaskádu a zalesněné svahy.

Citlivým členěním jednotlivých domů v areálu vzniknou klidné vnitrobloky vyplněné dostatkem udržované zeleně a vzrostlých stromů, doplněné o prostory pro dětské hry či odpočinek na lavičkách. V centru areálu, jehož zelenou dominantu budou tvořit stromy, vznikne náměstíčko s charakterem selského dvora s nabídkou různých služeb, obchodů a restaurací. Nově vzniklá zeleň podpoří urbanistické řešení vycházející z vnitřního kontextu okolní krajiny. Nabídneme vám komfortní klidné bydlení ve viladomech, bytových domech nebo švýcarském domě s různorodou skladbou bytů a s širokým výběrem od malých studií až po mezonetové stometrové byty, od 1+kk až po 4+kk. Pokud se rozhodnete pro bydlení v rodinných domech, budete mít možnost si vybrat mezi samostatnými vilami, dvojdomy, trojdomy a řadovými domy se zahradami o různých velikostech a dispozičních řešeních 4+kk a 5+kk. V areálu jsme mysleli i na nejmenší obyvatele, a proto vzniknou podél lesa na jižní cestě dětská hřiště a zelené parkové plochy

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů