Rezidenční byty Říčanka

Lokalita: Říčany - Táborská
Typizace: od 120m2 do 125m2
Cena: od 7 380 000 Kč do 8 020 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Rezidenční byty Říčanka

Rezidenci Říčanku tvoří dva bytové domy, které jsou situovány do staré zástavby ve středu Říčan u Prahy tak, aby splňovaly nároky kvalitního, komfortního a zároveň bezpečného bydlení, zejména pro naše děti.Okolí domů tvoří vzrostlá zahrada, kde bude zřízeno dětské hřiště, skluzavka a houpačka,standar fy. KETTLER,bazén a altán pro letní posezení s grilem.Oplocená zahrada ve Vašem vlastnictví zajistí klid a bezpečí.Pro všechny bytové jednotky jsou v suterénu objektu určena dvě garážová stání a sklepní prostor.Vše vybaveno kamerovým bezpečnostním systémem.V blízkosti projektu je veškerá občanská vybavenost, 10 min ČD,BUS,D1.

Dispozice rodinných domů byla navržena tak, aby umožnila vícegenerační soužití v samostatných bytových jednotkách se společnou zahradou.Klienti si mohou dokončit dispozici bytu dle vlastních potřeb.

Dispozice bytů v 1. a 2. podlaží jsou zrcadlově souměrné, půdorys bytu ve 3.n.p. zabírá celé podlaží.Byty v 1. a 2. n.p. mají v dolním podlaží společenskou část bytu doplněnou místností pro hosta nebo pracovnu, soc. vybavení a kuchyň s jídelním koutem a obývacím pokojem vytváří jeden prostorový celek.Schodištěm z haly je přístup do horního podlaží, obsahujícího striktně soukromou část bytu s ložnicemi a koupelnou.Součástí těchto bytů je pergola na vlastní pozemku se vstupem z ob. pokoje. Byt ve 3.n.p. zabírá celé podlaží a obsahuje odborné zónování na soukromou a společenskou část bytu s obývacím pokojem-kuchyní-jídelnou a případnou pracovnou/hostovským pokojem.Byt má dvě střešní terasy, které nahrazují skutečnost, že z něho není přímý vstup na zahradu

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů