Rezidenční bydlení Pohoda

Lokalita: Milovice - Mladá, ul. Lesní
Typizace: 36 bytů od 39 m2 do 117m2 od 1+kk do 3+kk
Cena: od 981 723 Kč do 2 811 298 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: dohodněte si prohlídku na tel.: 281 916 627, mob.: 777 114 606, 777 114 707
WWW: http://www.rkcontext.cz/milovice/rk08-byty-pohoda-00.php
Prodejce:
Rezidenční bydlení Pohoda

Představujeme nový bytový projekt „REZIDENČNÍ BYDLENÍ POHODA“. Jedná se o zděnou novostavbu dvou bytových domů, objekt „A“ s 24-mi bytovými jednotkami a objekt „B“ s 12-ti bytovými jednotkami. Oba objekty jsou navrženy jako 4-podlažní, dům „A“ s orientací bytů východ-západ, dům „B“ s orientací sever-jih. Obě budovy vytvářejí polouzavřený vnitroblok s předzahrádkami, zatravněním a dětským hřištěm. Ke každému bytu náleží sklep, terasa nebo balkon a je možno přikoupit jedno s 36 parkovacích stání, které jsou umístěny u domu.

Konstrukčním řešením je cihlové zdivo POROTHERM. Domy budou napojeny na inženýrské sítě – voda, plyn, kanalizace a elektřina. Vytápění plynovou teplovodní kotelnou osazenou kotli s využitím kondenzace spalin.

Výhodou tohoto bytového komplexu je atraktivita místa na vyvýšenině v centrální části města, zvolené materiály stavby, předzahrádky, terasy, parkovací stání, klidná část obce a celkově hezké okolní prostředí. V Milovicích se prodávají především zrekonstruované bytové domy po bývalých kasárnách, ale novostavby, jakým tímto projekt je, se zde zatím nevyskytují.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů