Rezidence u Prokopského údolí

Lokalita: Praha - Stodůlky
Typizace: od 36,35 m2 do 63,7 m2 1+kk, 2+kk
Cena: od 3 590 000 Kč do 6 690 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.prokopskeudoli.cz/
Prodejce:
Rezidence u Prokopského údolí

Nadstandartní rezidenční projekt Rezidence u Prokopského údolí se nachází v krásné lokalitě Nové Stodůlky a přímo sousedí s chráněným Prokopským a Dalejským údolím.

Rezidenční projekt s vysokým standardem, se třemi obytnými podlažími a krytým parkovištěm. V domě je 15 bytových jednotek, deset bytů mezonetových se vstupy z 1.NP s možností východu z obytných místností na předzahrádky o ve velikostech od 29 m2 do 279 m2. Zbývajících pět bytových jednotek (1+kk a 4 byty 2+kk) v 3.NP se pohybují v rozmezí 36,35 m2 až 63,7 m2, doplněny jsou rozsáhlými terasami v rozmezí 19,88 m2 až 55,58 m2. Společně se stavbou domu bude provedena nová komunikace zakončená točnou pro dopravní obsluhu. Na točnu bude navazovat vjezd do krytých garážových stání umístěných v suterénu domu v počtu dvaceti míst ,dalších 6 stání bude umístěno před domem. Komplex je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně komunikace. U objektu bude vybudováno nové dětské hřiště.


Stavba probíhá v lokalitě Nové Stodůlky v docházkové vzdálenosti stanice metra Luka a Lužiny. Možnost nákupů a zábavy nabízí dvě nedaleká obchodní centra Metropole Zličín a Galerie Nové Butovice.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů