Rezidence Vyhlídka Karlovy Vary

Lokalita: Karlovy Vary -
Typizace: od 55 m2 do 160 m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Rezidence Vyhlídka Karlovy Vary

Nový rezidenční projekt s 35 byty o rozloze od 55 m2 do 160 m2 v osmi nadzemních podlažích, s jedinečným výhledem na historickou lázeňsou zónu města.

Do přední části objektu, který nabízí výhled na lázeňskou kolonádu, jsou umístěny společenské části bytů, směrem do svahu jsou klidové části bytů nabízející výhled do lesních scenérií. Podzemní podlaží slouží jako zázemí domu s parkovacím stáním pro každou bytovou jednotku. Směrem od východu, přes jih až na západ je výhled i oslunění nerušené okolní zástavbou. Více prosklené plochy se s ohledem na naše klimatické podmínky otáčí k jihu, aby nabídly co nejvíce slunce a výhled na historické pamětihodnosti města. Velké plochy uličních fasád zjemňují arkýře zasklených lodžií, které v zimě mohou sloužit jako zimní zahrada a tepelný štít, v létě po jejich otevření zvětšují obytný prostor bytu a zároveň slouží jako akustická bariéra. Rezidence Vyhlídka se nachází 5 minut chůze od kolonády a nabízí snadné spojení s hlavní komunikací spojující Karlovy Vary s Prahou.

Klidná lokalita, výborná pěší dostupnost do centra města i do nedaleké zeleně jsou hlavní výhody bydlení v Rezidenci Vyhlídka. Nejslavnější české lázně Karlovy Vary jsou dnes stejně jako v minulosti oblíbeným cílem návštěv domácích i zahraničních turistů. Karlovy Vary se každoročně stávají dějištěm Mezinárodního filmového festivalu, který přiláká tisíce českých a zahraničních kulturních osobností a zástupců politických, ekonomických i diplomatických kruhů.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů