Rezidence Vrbenská

Lokalita: České Budějovice - Suchá Vrbná
Typizace: 29 m2 – 163 m2
Cena: od 1 117 339 Kč do 4 939 031 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.nahliniku.cz/h1-uvod.html
Prodejce:
Rezidence Vrbenská

Na ploše větší než 3000 m2 vznikne nový bytový dům s jedním podzemním a čtyřmi nadzemními podlažími. V podzemním podlaží budou garáže, sklepy a technologie budovy, v nadzemních podlažích pak bytové jednotky od velikosti 29 m2 – 163 m2. Každý byt bude mít balkon nebo terasu. Doprava v klidu bude dále doplněna o parkovací stání před domem a řadovými garážemi umístěnými v těsné blízkosti bytového domu.
Nabízíme Vám možnost rodinného bydlení v atraktivní části Suché Vrbné, původně samostatné obci, která je již několik desítek let součástí města České Budějovice. Tato poloha nabízí klidné bydlení s možností veškerých výhod metropole jižních Čech, s výbornou dostupností MHD a automobilem.V krát­kých docházkových vzdálenostech se nachází veškerá infrastruktura (obchody, školka, základní škola, střední škola, gymnázium, zdravotní středisko, lékárna apod.).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů