Rezidence V lesíčku

Lokalita: Praha - Smíchov, V lesíčku
Typizace: od 44 m2 do 174 m2
Cena: od 4 335 824 Kč do 20 309 894 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.svoboda-williams.com/nove-projekty/budova/3774-rezidence-v-lesicku-smichov
Prodejce:
Rezidence V lesíčku

Kompletně rekonstruovaná novorenesanční budova z přelomu 19. a 20. století, která bude upravena do podoby moderní městské rezidence nabízející komfort současného bydlení.

Projekt nabízí 12 stylových apartmánů, 3 elegantní mezonety a 1 kancelář. Některé nejvýše situované byty budou mít výhledy na Pražský hrad přes náměstí a zahradu Kinských. Interiéry bytů jsou navrženy tak, aby splňovaly současný evropský standard, většina bytů disponuje balkónem nebo terasou. Dvoupokojové byty mají dvě koupelny, hlavní ložnice mají privátní koupelny. Budova má rozlehlý jihozápadní dvůr se vzrostlými stromy. Čelní fasády této rohové budovy jsou situovány na východ do ulice V lesíčku a na sever do ulice Vodní. Většina dispozic bytu má otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyňským koutem prosvětleným skrze francouzská okna, vstupní prostory do bytu nabízejí dostatek úložných prostor a technické zázemí.

Několik minut chůzí od historicky nejslavnějších míst Prahy, vyhlášených barů a restaurací jedním směrem, a od jednoho z nejrychleji se rozvíjejících městských center - Anděl - ve směru druhém. pár kroků od Janáčkova nábřeží a 10 minut pěšky od Kampy. Na adrese, která v mnoha aspektech převyšuje ostatní prestižní městské části jako jsou Vinohrady, Hradčany nebo Karlín

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů