Rezidence Švédská

Lokalita: Praha 5 - Smíchov, Švédská
Typizace: od 70m2 do 270m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.satpo.cz/cs/projekty/svedska/o-projektu.html
Prodejce:
Rezidence Švédská

Rezidence Švédská nabízí klidné a bezpečné bydlení v bytovém komplexu postaveném ve stylu současné architektury.

Tvoří ho tři nezávislé objekty, které jsou architektonicky sladěny do jednoho celku. Rezidence Švédská patří mezi komorní projekty, celkově je zde pouze 7 prostorných jednotek. Nízký počet jednotek jen umocňuje charakter rodinného bydlení. K nezbytnému soukromí domova přispívá i fakt, že objekt je umístěn ve vlastní zahradě se vzrostlou zelení.

Dominantou komplexu je nadstandardně zrekonstruovaná vila o třech bytech, jež byla přestavěna v duchu zachované atmosféry původní výstavby, využitím moderních stavebních materiálů, vysokého standardu a dispozičního řešení jednoho bytu na jedno patro. Druhou budovou je moderně řešená novostavba, jejíž součástí jsou tři mezonetové bytové jednotky s prosklenými stěnami. K bytům patří i rozsáhlé terasy, jejichž stínění je zajištěno zabudovanými žaluziemi. Třetí částí Rezidence Švédská je malý objekt o jedné jednotce s vlastní velkou terasou v zahradě.


Všechny jednotky jsou dispozičně řešeny velmi individuálně a s velkou pozorností. K přednostem jednotek patří komfortní vybavení - klimatizace, podlahové vytápění na chodbách, v koupelnách i na toaletách, místo připravené pro krb, satelitní signál v každé místnosti, možnost využití služby recepce. Připojení objektu na optické vedení umožňuje vysokorychlostní přenos dat. K pocitu bezpečí výrazně přispívá i elektronické zabezpečení objektu, videotelefony a kamerový systém se záznamem sledující vstupy do budov i garáží. K odpočinku na čerstvém vzduchu mohou sloužit soukromé zahrádky nebo terasy náležící k bytům. Jako bonus získá klient vypracování prvního architektonického návrhu zdarma

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů