Rezidence Slunečná Černošice

Lokalita: Černošice - Slunečná
Typizace: 58m2 - 101m2, 1+kk - 3+kk
Cena: od 2 796 980 Kč do 4 587 795 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Již probíhá kolaudace!
WWW: http://www.bytyslunecna.webgarden.cz
Prodejce:
Rezidence Slunečná Černošice

Máme pro Vás posledních 5 bytů a vzhledem k dokončení stavby jsme pro Vás připravili dny otevřených dveří, a to každou sobotu od 14 do 17 hodin.

Právě pro Vás jsme připravili tento jedinečný projekt v luxusní rezidenci v nádherné lokalitě s výhledem do údolí Berounky. Celkem 20 bytových jednotek od 1+kk až po 3+kk o velkorysých výměrách 58 - 101m2. V ceně bytů je zahrnuto také parkovací stání v objektu. Vybrat si můžete byt s balkónem nebo s vlastní předzahrádkou. Objekt se nachází v uzavřeném areálu, což obyvatelům poskytuje naprosté soukromí a bezpečí. Při výběru lokality jsme brali ohled na oklolní krajinu i vynikající dopravní a občanskou vybavenost. Stavební materiály i zvolené technologie jsou tradiční. Plánovaný termín kolaudace je březen 2009.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů