Rezidence Sazečská - Slezská Ostrava

Lokalita: Ostrava - Slezská Ostrava, Sazečská
Typizace: 24 bytů od 43 m2 do 120 m2
Cena: od 2 507 000 Kč do 8 938 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Rezidence Sazečská - Slezská Ostrava

Bytový dům "Rezidence Sazečská – Slezská Ostrava" obsahuje 24 bytových jednotek, jeden komerční prostor a 31 garážových stání v pěti nadzemních a dvou podzemních podlažích. Dům s plochou střechou je lichoběžníkového půdorysu, s členitou fasádou a množstvím teras a balkonů. Nejvyšší podlaží je ustupující a umožnilo tak vybudování několika zcela exkluzivních bytů s velkoplošnými terasami. Nárožní umístění domu napomohlo vytvoření přirozené dominanty okolí.


Rezidence Sazečská - Slezská Ostrava se nachází v klidné a žádané lokalitě městského obvodu Slezská Ostrava. Dům je situován na nároží v jižním svahu s výhledem na město, dobrou dostupností do centra ( cca 10 min. chůze ) a rychlým napojením na obslužný silniční systém.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů