Rezidence Sacre Coeur

Lokalita: Praha 5 - Smíchov, Švédská
Typizace: od 43m2 do 217m2
Cena: od 2 520 000 Kč do 17 880 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.lexxus.cz/rozsirene-vyhledavani/?formAction=search&name=Rezidence+Sacre+Coeur&forsale=1
Prodejce:
Rezidence Sacre Coeur

Luxusní bytový projekt v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy 5 v těsném sousedství Kinského zahrady. Bytové jednotky o vel. 43 až 217 m2 poskytnou krásné výhledy a vysoký standard vybavení.

Architektonické řešení: V lokalitě Prahy 5 v ulici Švédská vznikne unikátní bytový dům, který splňuje všechny předpoklady současné moderní architektury. V osmi nadzemních podlažích bude postaveno celkem 103 bytů, přičemž všechny byty jsou dispozičně řešeny individuálně a s velkou pozorností. Některé z nich mají velké terasy, balkony, zahrádky a nechybí zde ani zajímavé mezonetové byty. V mnohých bytech jsou navrženy dvě koupelny, což jistě ocení zejména rodiny s dětmi. V podzemních podlažích domu je umístěno dostatečné množství parkovacích stání. Za zmínku stojí i praktické sklepní prostory. Bezpečnost: Obyvatelé domu budou moci využívat služeb recepce, která bude obyvatelům rezidence zajišťovat předávání poštovních zásilek, ohlášení příchozích návštěv, obsluhu EZS (elektronický zabezpečovací systém) a mnohé další. Recepce bude propojena se všemi byty. Bezpečnost všech obyvatel je zajištěna 24 hodin denně moderním kamerovým systémem, který monitoruje veřejně přístupné prostory a garáže. Vysoká kvalita vybavení bytů Rezidence Sacre Coeur je řešena velkoryse ve všech směrech, a to i z hlediska použitých materiálů. Základní cena bytu zahrnuje velmi kvalitní vybavení bytů. Ve vybraných bytech budou instalovány klimatizace a videotelefony. Společnost SATPO je připravena vycházet vám při vytváření vašeho skutečného domova maximálně vstříc. Klientské změny standardního vybavení bytu nebo úpravy dispozic bytu je možno realizovat za podmínky respektování schváleného harmonogramu výstavby a uhrazení nákladů s tím spojených.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů