Rezidence Rozhledna

Lokalita: Praha 4 - Krč
Typizace: od 36m2 do 268m2
Cena: od 1 774 500 Kč do 8 455 392 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.cnas.cz/cs/bydleni/rozhledna/rezidence-rozhledna.htm
Prodejce:
Rezidence Rozhledna

Byty jsou určeny zájemcům o vysoce kvalitní bydlení. Nabídneme Vám byt splňující Vaše individuální požadavky. Hrubá stavba dokončena 4/08.


Novostavba bytového domu Rezidence Rozhledna, nedaleko Budějovického náměstí, nabídne 103 bytů vyššího standardu s lodžií resp. terasou,12 atelierů a garáž. stání. Nový bytový dům vzniká v pražské čtvrti, která v posledních letech zaznamenala nebývalý rozvoj, což se samozřejmě odráží do zvýšení atraktivity celého území. V okolí je mnoho pracovních příležitostí a především, díky stanici metra, také výborné spojení s centrem města, v neposlední řadě, též výborné napojení na pražský okruh.Budova je koncipována jako 15cti podlažní se suteréními garážovými stáními, kterých je dostatek pro všech 103 bytů a 12 ateliérů. U většiny bytů je lodžie nebo terasa, u přízemních bytů je prostorná předzahrádka. Byty ve vyšších podlažích nabízí krásný, ničím nerušený výhled do celého okolí.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů