Rezidence Rokoska

Lokalita: Praha 8 - Libeň, Nad Rokoskou
Typizace: od 31m2 do 115 m2, od 1+kk do 3+kk
Cena: od 1 980 000 Kč do 9 970 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.rezidencerokoska.cz/
Prodejce:
Rezidence Rokoska

Projekt Rezidence Rokoska nabízí nadstandardní byty. Součástí většiny bytů jsou terasy a balkony s výhledem na Prahu. Rezidence má jedno podzemní podlaží vyhrazené pro parkovací stání a technické zázemí, 4 nadzemní podlaží pouze se třemi bytovými jednotkami a 5. ustupující podlaží s jedním bytem.

Předpokládaný termín dokončení 10. až 12. 2009.

Rezidence Rokoska je umístěna ve staré vilové zástavbě Prahy 8 obklopené zelení, jen pár metrů od bývalé viniční usedlosti Kuchyňka.

Tato oblast se nachází na jižním svahu vilové čtvrti Rokoska s překrásným výhledem na vltavské údolí a Prahu. Jednou z hlavních předností této lokality je i vynikající dostupnost do centra města a občanská vybavenost místa. Jen pár desítek metrů od domu je autobusová zastávka, která je vzdálená pouze jednu stanici od metra Holešovická.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů