Rezidence Petřiny

Lokalita: Praha 2 - Břevnov, Na okraji
Typizace: od 50 m2 do 180 m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Rezidence Petřiny

Elegantní Rezidence Petřiny vzniká na samém okraji Petřin, s panoramatickým výhledem na část Prahy 6. Je situovaná 10 min. od mezinárodního letiště Praha - Ruzyně, poblíž obory Hvězda.

V sousedství Rezidence Petřiny najdeme kompletní obchodní infrastrukturu a občanskou vybavenost. V nejbližší době začne výstavba prodloužení metra trasy A až na mezinárodní letiště Ruzyně a jedna ze zastávek bude vzdálena od objektu cca 300 m. Samotný bytový dům s prosvětleným atriem má recepci s nepřetržitou 24hod službou a kamerovým bezpečnostním systémem ve všech společných prostorách, podzemní parkovací stání a sklepy. Byty o velikostech od 50 m2 do 180 m2 s prostornými balkony a terasami s pohledem na Prahu či do zeleně nabízí zajímavé a praktické dispoziční řešení.

Projekt je situován 10 min. od mezinárodního letiště Praha - Ruzyně, poblíž obory Hvězda, vyhledávaného místa k aktivnímu odpočinku místních obyvatel. Kompletní občanská vybavenost v místě, mezinárodní školy, školky, prestižní gymnázia.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů