Rezidence Oáza Michle

Lokalita: Praha - Michle, U Michelského mlýna
Typizace: 26m2 - 119m2
Cena: od 1 688 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.rezidenceoazamichle.cz
Prodejce:
Rezidence Oáza Michle

Milovníci přírody, kteří se zároveň nechtějí vzdát výhod poskytovaných životem ve velkoměstě, se dozajista v projektu Oáza Michle setkají se svými představami o ideálním bydlení.

Moderní rezidenční projekt obklopený zelení při zákrutách Botiče se nachází v širším centru Prahy. Rezidenci Oáza Michle tvoří šestipodlažní bytový dům se dvěma samostatnými vchody a 60 bytovými jednotkami. Svým rozsahem tak rezidence zaručuje dostatek soukromí a intimitu bydlení. Projekt nabízí byty s dispozičním řešením 1+kk až 4+kk různých velikostí (od 25,88 m2 do 118,69m2), ze kterých si vybere opravdu každý. Rezidence nabízí také prostorné mezonetové byty s velkými terasami. Atraktivní a praktické uspořádání bytů, velká francouzská okna poskytující dostatečný příliv denního světla a vzdušné propojení obytné části s kuchyní, která se zvláště v letních měsících dá rozšířit o přilehlou terasu či balkon, jsou zárukou pohodlného a příjemného bydlení. Všechny byty zahrnují ve svém základním vybavení řadu nadstandardních a luxusních prvků jako například bezpečností vstupní dveře, vysoce kvalitní dřevěné třívrstvé podlahy ve všech obytných místnostech, kabelovou a satelitní přípojku a přípravu pro elektronický zabezpečovací systém. Za zmínku jistě také stojí mrazuvzdorná keramická dlažba na balkonech, dřevěný terasový rošt ve stylu paluba na terasách či plné skleněné deskové zábradlí. Nedílnou součástí veškerých bytových jednotek jsou sklepní kóje garantující dostatek úložného prostoru. Projekt zahrnuje také 71 vnitřních parkovacích stání.

Městská část Michle je atraktivním a vyhledávaným místem, kde lze skloubit klidné bydlení v malebném prostředí v přírodě a rychlou dostupnost do centra Prahy. Rezidence Oáza Michle se může pyšnit výbornou dopravní dostupností – v blízkosti se nachází jak pražská magistrála, tak jižní spojka. Do centra se dostanete tramvají za pouhých 10 minut. Pro odpočinek a sport zde najdete centrum lukostřelby, tenisové a squashové kurty, sportovní areál Hamr, fitness BBC či sportovní centum Brumlovka. Možnost aktivního odpočinku také nabízí Tyršův vrch, bohdalecký kopec a nedaleký Michelský les spolu s upravenými cyklostezkami. Lokalita Michle nabízí mnoho nákupních možností, vedle místních obchůdků a večerek se v nedalekém okolí nalézá také několik nákupních center, např. Kaufland, OC EDEN, Park Hostivař či Arkády Pankrác. Na své si přijdou také milovníci kultury, v sousedství se nachází divadlo Na Jezerce, divadlo Na Fidlovačce a kulturní centrum domova Sue Ryder. V blízkosti se nachází také základní a mateřská škola, knihovna a několik restaurací

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů