Rezidence Mladé

Lokalita: České Budějovice - Mladé
Typizace: 1+1 - 4+kk, od 40 m2 do 140 m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Rezidence Mladé

„REZIDECE Mladé “ je nově vznikající bytový projekt s vyiímečným designem, který klade důraz na plnohodnotné, příjemné bydlení v atraktivní lokalitě Dobrá Voda u Českých Budějovic situovaný do starší vilové zástavby ulic Lázeňská a Na vyhlídce.


"Rezidence mladé" je nový dokončený a zkolaudovaný komplex tří bytových domů a komerční budovy v atraktivní lokalitě MLADÉ situovaný do vilové zástavby ulic Novohradská a Osiková. Jedná se o uzavřený komplex třech obytných budov ( pojmenovaných vila Marie, Lucie a Anna) a jedné Komerční budovy. Projekt byl navržen Ing.Arch. Koubou a je umístěn na pozemek, tak aby většině bytových jednotek opatřených terasami byl umožněn výhled na předhůří Šumavy (tzv. Český les - Kleť). Tři obytné budovy nabízejí pestrou škálu 42. bytových jednotek, o velikosti 1+kk(cca 40 m2),2+kk, 3+kk, 4+kk(140 m2), které uspokojí i nejnáročnější klientelu. Ve vile Marie a v Komerční budově jsou umístěny podzemní garáže pro 28 automobilů ( Vila Marie 10, Komerční budova 18), další 28 parkovacích míst je umístěno v uzavřeném areálu v centru bytového komplexu . Celý areál je bezbariérový, budovy jsou vybaveny osobními výtahy a všechny bytové jednotky mají ve standardech vybavenosti videotelefony. Areál je napojen na veškeré inženýrské sítě voda, kanalizace, plyn, elektřina, telefon (digitální linka).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů