Rezidence Malá Pláň - Pec pod Sněžkou

Lokalita: Pec pod Sněžkou -
Typizace: od 32 m2 do 116 m2
Cena: od 1 920 000 Kč do 16 230 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.malaplan.cz/test/
Prodejce:
Rezidence Malá Pláň - Pec pod Sněžkou

Nový bytový projekt rekreačního bydlení - 78 bytových jednotek, v šesti nízkopodlažních budovách, o užitných plochách 32 m2 až 200 m2, s pěkným výhledem na město. Relaxační zázemí a samozřejmostí.

Představujeme Vám jedinečné a luxusní bydlení, v malebném městečku českých nejvyšších hor Krkonoš, v Peci pod Sněžkou, Rezidenci Malá Pláň. Jedná se o uzavřený bytový areál, s maximálním funkčním zázemím, který je a vždy bude vyhledávaným bytovým komplexem, umožňujícím pohodlné bydlení v přírodě, spojené s aktivním způsobem životního stylu. Novostavba rezidence se nachází na východní svahu údolí (ohraničujícího město Pec pod Snìžkou), na vyvýšeném místě (mezi centrem města a známým SKI areálem v Peci), a nabízí rezidentům nádherný panoramatický výhled na celé město a údolí. Architektura rezidence je zvolena tak, aby nenarušovala okolní ráz krajiny a charakter okolních staveb, a aby přirozeně splynula s okolní zástavbou. U jednotlivých bytů, a i společného zázemí, je důrazně pamatováno na maximální funkčnost a pohodlí rezidentů, včetně pečlivě vybraného nadstandardního vybavení bytů, které uspokojí i nejnáročnější z náročných.Rezidence Malá Pláň čítá celkem 78 bytových jednotek, od velikostí 32 m2 (garsoniery) až po velkometrážní mezonetové byty dosahující velikostí 217 m2 (4+1), a všechny jsou vybaveny standardy vyšší třídy, které uspokojí i opravdu náročné. Díky využití svažitého terénu, je z každého bytu nádherný výhled do okolní krajiny, který navozuje rezidentùm příjemný pocit nestísněnosti a blízkosti k přírodě. Ke každému bytu patří, jako standardní zázemí, jedna sklepní - úložná koje (v suterénu domu) a jedno až dvě parkovací krytá místa v areálu rezidence, která jsou přidělována podle velikosti bytu. Jako další (již veřejné) zázemí, pak nabízí rezidence rezidentům v přízemních prostorách - kavárnu, fitnes a krytý bazén se soláriem, saunou a wirpoolem. Toto komerční zázemí je projektováno tak, aby nerušilo klidný chod rezidence a přitom dodalo rezidenci statut luxusního bydlení.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů