Rezidence Lehovec-bytový projekt

Lokalita: Praha - Praha - Hloubětín
Typizace: 45 - 343 m2, 1+1 - 4+1
Cena: od 3 011 588 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realitkacs.cz/cs/developersky-projekt/rezidence-lehovec-bytovy-projekt-253/?cataloguesearch_sent=1&project_kraj[0]=19&project_fulltext[0]=Lehovec&filtersSubmit=Hledat&off=0
Prodejce:
Rezidence Lehovec-bytový projekt

V lokalitě Prahy 14 - Lehovec v ulici Slévačská, byla v říjnu 2008 zahájena výstavba jedinečného bytového komplexu -Rezidence Lehovec. Nyní akce - pro prvních 10 zájemců 10% sleva z ceny bytu.

Nyní akce - pro prvních 10 zájemců 10% sleva z ceny bytu. Bytový projekt Rezidence Lehovec vzniká v lokalitě Praha 14 v ulici Slévačská v blízkosti metra Rajská Zahrada. Výstavbou vznikne celkem 76 bytových jednotek s balkony nebo terasami v dispozicích od 1+1 po 4+1 s velkorysou plochou od 48 m2 do 120 m2. K bytovým jednotkám je možnost dokoupení sklepní kóje. V přízemních prostorách budovy vzniknou kanceláře, které nabízíme k prodeji. Tento unikátní projekt je v pěší dostupnosti veškeré MHD ( 10min chůze stanice metra Rajská zahrada, 5 minut chůze autobusová zastávka, tramvaj ).Nastěhování prvních obyvatel je plánováno na prosinec roku 2009. Dobře situovaný projekt poskytuje pohodlí bydlení blízko centra. Nesporná výhoda tohoto projektu je blízké nákupní centrum Černý Most, s velkým množstvím obchodů a restaurací.Jestliže hledáte spojení možnosti bydlení v dostupnosti a klidnou lokalitu s s veškerou občanskou vybaveností, je tento projekt určen přímo pro Vás.

Praha 14 Lehovec v blízkosti metra Rajská zahrada.Dobře situovaný projekt poskytuje pohodlí bydlení

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů