Rezidence Krč - bydlení v přírodě

Lokalita: Praha 4 - Krč, Dolnokrčská
Typizace: od 32 m2 do 140 m2
Cena: od 2 850 000 Kč do 9 830 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.emity.cz/residence-krc/
Prodejce:
Rezidence Krč - bydlení v přírodě

Residence Krč - nové bydlení
Nemáte čas nebo chuť cestovat mimo Prahu, kdykoli zatoužíte po čerstvém vzduchu? Máte ale zároveň vysoké nároky na kvalitu bydlení a dostupnost vymožeností velkoměsta? Emity Group a.s. Vám nabízí jednoznačné řešení – vlastněte byt přímo u zdroje čerstvého vzduchu v Praze! Developerský projekt Residence Krč v sobě snoubí atributy luxusního bydlení ve velkoměstě s výhodami dostupnosti rekreačních aktivit v přírodě. Nastěhovat se můžete již v září/říjen 2009!

Nové byty
Bytový dům Residence Krč nabízí 14 nový luxusních bytů v dispozicích 1kk až 4kk i s terasou či balkonem. Přehled všech bytů získáte v odkazu byty.

volné: 8 rezervované: 2 prodané: 4

Lokalita
Třísethektarová plocha blízkého Kunraticko-michelského lesa se stane Vaším oblíbeným místem aktivního odpočinku a relaxace. Lesní turistické trasy a stezky jsou k dispozici jak pěším, tak pro cykloturistiku. Více infomací naleznete v odkazu lokalita.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů