Rezidence Královská Vyhlídka

Lokalita: Karlovy Vary - Libušina ulice
Typizace: 1+kk až 4+kk, od 51 m2 do 148 m2
Cena: od 5 276 491 Kč do 14 125 581 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.satpo.cz/cs/projekty/kralovska-vyhlidka.html
Prodejce:
Rezidence Královská Vyhlídka

Tento bytový projekt má zajímavé architektonické řešení a nabízí luxusní, moderní a bezpečné bydlení poblíž centra města.

Rezidence se skládá ze dvou bytových domů, ve kterých je celkem 50 jednotek o velikosti 1+kk až 4+kk, od 51 m2 do 148 m2 a disponuje vlastní recepcí v přízemí domu. Většina jednotek má terasu nebo balkón. K přednostem bytových jednotek patří i nadstandardní vybavení jako jsou dřevěné třívrstvé podlahy, obklady, dlažba, podlahové přitápění koupelen, dřevěná eurookna, sanitární keramika a baterie. Důležité jsou i bezpečnostní prvky jako domovní videotelefony. U vybraných jednotek je k dispozici klimatizace a elektronický zabezpečovací systém.

Popis lokality
Karlovy Vary jsou oblíbeným evropským lázeňským městem. Klidná atmosféra kolonád, parků a okolních listnatých lesů jsou důvodem, proč se staly i vyhledávaným místem k bydlení. Rezidence Královská Vyhlídka stojí nedaleko hotelu Imperial, v tiché ulici s krásným výhledem na panorama města.

Popis etap projektu
Bydlení v lázeňském městě vám nabídne maximální klid a zároveň se stane odrazovým můstkem pro váš aktivní život

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů