Rezidence Korunní

Lokalita: Praha 10 - Vinohrady, Korunní
Typizace: 267 bytů, od 38m2 do 178m2, od 1+kk do 3+kk
Cena: od 2 670 000 Kč do 22 000 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.rezidencekorunni.cz/cz/projekty/rezidencni-projekty/aktualni-projekty/rezidence-korunni/o-projektu-4
Prodejce:
Rezidence Korunní

Královské Vinohrady se již zanedlouho dočkají své nové chlouby - Rezidence Korunní. Soubor obytných domů uspokojí každého zájemce. Najdete zde jak byty se základní výbavou, tak nadstandardní bytové jednotky, které splní Vaše nejnáročnější přání. Součástí nabídky jsou rovněž ateliéry. Bydlet můžete v jedné z celkových tří částí projektu - Boulevard, Villa či Industrial.

Soubor budov Rezidence Korunní bude ve tvaru čtverce. Budoucí obyvatelé uvnitř naleznou dvůr s vodní plochou, zelení a lavičkami. Ze dvora bude přímý vstup do jednotlivých součástí komplexu. Další odpočinkový prostor nabídne roh ulic Korunní a Říčanská. Toto místo, jež bude sloužit pro společenské setkávání lidí, nabídne nejen kašnu, ale také další stromy, zatravněné plochy, veřejná osvětlení a místa k posezení.

Část Boulevard bude přiléhat k ulici Korunní. Zájemci o bydlení zde ocení nejen vnitřní prostorové řešení a vybavení, ale také výhledy na Strašnice, Bohdalec, Vršovice, Nusle, Pankrác či Vinohrady z vyšších pater objektu. Zejména ve večerních hodinách upoutá nádherně osvětlená Žižkovská televizní věž.

Východní a jižní část Rezidence Korunní, jež nese název Villa, bude určena nadstandardnímu bydlení. Její výška se bude postupně svažovat směrem k ulicím Hradešínská a Říčanská a ve svém nejnižším 3patrovém bodě citlivě naváže na stávající zástavbu městských vil, jež zde vznikly na začátku minulého století.

Západní nadstandardní část Rezidence Korunní - Industrial - sousedí se stávajícím bytovým projektem Korunní dvůr. Industrial patří moderním trendům v bydlení - velkoprostorovým bytům s důrazem na kvalitní standardy a vybavení.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů