Rezidence Kopečná, Brno

Lokalita: Brno - Staré Brno
Typizace: 3+kk - 4+kk, 82 m2 - 159 m2
Cena: 4 990 000 Kč - 14 590 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.novostavby-realcity.cz/l-kontakt-realitni-a-uverove-centrum-s-r-o/nove-nadstandardni-byty-rezidence-kopecna-brno
Prodejce:
Rezidence Kopečná, Brno

V projektu Rezidence Kopečná se jedná se o výstavbu 11 nadstandardních bytových jednotek o velikosti (3+KK až 4+KK s balkóny či terasou, výtah) + 17 krytých parkovacích míst pro auto.
Rezidence Kopečná přitahuje pozornost svou atraktivní polohou. Představuje neopakovatelnou příležitost klidného, komfortního a výjimečného bydlení přímo v centru města a zároveň v historicky nejzajímavější části Brna.
Samotná architektura včetně dispozičního řešení bytů vychází jak z nejlepších tradic brněnské meziválečné funkcionalistické éry, tak i ze současných moderních architektonických trendů. Směrem do ulice je objekt vertikálně traktován pravidelnými liniemi pásových oken, jejichž horizontalita je podpořena akcentem černých rámů oken s meziokenními pásy z černě probarveného skla. Bílá omítková fasáda pak navazuje na dvoupodlažní městský parter domu, obložený deskami ze světlého přírodního kamene – travertinu. Tento kámen pak prostupuje i interiérem společných částí domu – je použit na podlahách podest, obkladech vstupní haly a orámování portálů výtahových dveří.
Byty jsou opatřeny nadstandardními materiály – přírodní dřevěné parkety, obklady se skleněnou mozaikou, posuvná francouzská okna lodžií, dveře s dezénem z přírodní dýhy. Dispoziční řešení bytů je záměrně zvoleno tak, aby poskytovalo velmi pohodlné bydlení. Na vstupní halu navazují dostatečně dimenzované ložnice, šatna, komora, samostatné WC a koupelna. Za dvoukřídlými dveřmi je pak umístěn obývací prostor s vizuálně oddělenou kuchyní.
Obývací prostor je otevřen do klidného vnitrobloku pomocí prosklených stěn s posuvnými dveřmi, které umožňují přístup do velkorysé lodžie.
Nesporným komfortem rezidence je sedmnáct podzemních parkovacích míst, přístupných z ulice pomocí výtahu a vnitroblokové zahrady, která se nachází na střeše podzemního podlaží a je zpřístupněna všem obyvatelům domu. Každá bytová jednotka má vlastní sklepní prostor a společnou kočárkárnu.
Nákupem bytu v rezidenci Kopečná získáte jedinečnou možnost pohodlného a příjemného bydlení v klasickém městském bytovém domě vystavěném podle posledních trendů současné architektury, která nepodléhá krátkodobým módním vlivům. Jedná se o projekt se stabilní architektonickou hodnotou. Nastěhování je předpokládáno na květen 2013.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů